O nás

Jsme sourozenci Jitka a Karel, oba s vystudovaným oborem zpracování masa a dlouhou linií řezníků v naší rodině po generace. V dnešní době hojnosti a přebytků, kdy si můžeme vybrat z dlouhé řady řeznických výrobků, zjišťujeme, že kvalita stojí mnohdy až na posledním místě.

Víme moc dobře jak má řeznický výrobek chutnat

Proto jsme se rozhodli podělit se o léty prověřené a osvědčené rodinné recepty a nabídnout i vám naše produkty. Pro sebe si je vyrábíme už roky. Kromě klasických řeznických výrobků jsme se rozhodli nabízet i hotová jídla vhodná do konzerv. S takovou konzervou je pak rychlý oběd nebo večeře hračkou. A pokud si takovou konzervu vezmete sebou na dovolenou a uvaříte vašim blízkým, bude rázem za krále či královnu.

Téměř všechny naše výrobky jsou ze zásady bez zbytečných konzervantů, barviv a stabilizátorů. Chuť našich konzerv tvoří hlavně maso, sůl, koření a vždy je připravujeme s láskou.

Musíme pouze jedno E 

Jediné "E", které musíme u pár našich výrobků použít, je dusitanová solící směs (E250, E535). Je to konzervant, bez kterého by šunka, šunkové koleno a luncheonmeat, ztrácel hned po otevření barvu.

Jak si objednat?

Pokud máte o naše výrobky zájem můžete si je prohlédnout na těchto stránkách a případně objednat a pak hned ochutnat. Objednávat můžete prostřednictvím tohoto e-shopu, ale klidně i osobně na naší adrese, po e-mailu, telefonicky. Kontaktní údaje naleznete na stránce Kontakt.

Řekli o nás

PETRA, srpen 2023 - Dobrý den. Za celou moji rodinu, děkuji za vaše super konzervy. Byli jsme v Chorvatsku a měli jsme to bez jídla. Stačilo jen ohřát vaši konzervu, uvařit přílohu a byl výborný oběd. Opravdu skvělý nápad a určitě se k Vám znovu zastavíme na nákup.

JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Děkuji moc za komentář. Je skvělé, když člověk může na dovolené opravdu jen odpočívat. Jitka

TEREZA BULANTOVÁ, červenec 2023 - Miluju hovězí s mrkví, výpečky, luncheonmeat a vepřové s kmínem. To se s ostatními konzervami z obchodu v žádném případě nedá srovnat! Jen tak dále ❤️:-D
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - ÓÓ děkujeme.

EMILIE DRDÁCKÁ, červenec 2023 - Dobrý den. Všechno, co jsme zatím měli, bylo výborné!!! Svíčková, masové koule v rajské, koleno, výpečky, vepřové ve vlastní šťávě, lanšmít, prostě dobrota. Jenom u segedínu si manžel stěžoval, že tam není ani kousek tučného a chce to trochu víc zelí, ale jinak to bylo chuťově dotažené skvěle.
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. Tučná moc nefrčí a tak dáváme do segedínu jen plec a né bok. ☺ Se zelím se polepším. Jen je někdy boj, aby se k množství masa ještě vlezlo hodně omáčky. ☺ Díky za komentář. ☺


JANA, červenec 2023 - Dobrý den, výpečky, segedínský guláš neměly chybu a maso ve vlastní šťávě si pochvaloval můj otec. Určitě se ještě zastavíme. Děkujeme.
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. Mám velkou radost, že vám chutnalo. A od tatínka pochvala zahřeje. ☺ Jitka

PETRA, červen 2023 - Ahoj, ochutnali jsme masové kuličky v rajské a ve smetanové omáčce a obojí bylo výborné. Petra
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Peťo děkuji Vám za komentář. Velice potěšil. Tyto jídla ocení děti i dospěláci. ☺ Jitka


ELIŠKA HRŮZOVÁ, duben 2023 - Dobrý den, zatím jsme stihli ochutnat boloňské ragú a olizovali jsme se až za ušima. Naprostá lahůdka ☺ Těšíme se, až ochutnáme i další dobroty☺
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. Když chutná, je to vždy radostná zpráva. Věřím, že i na dalších hotovkách si pochutnáte. Jitka

KLÁRA, září 2023 - Dobrý den, odkud máte maso? Jedná se o nějaký konkrétní chov/biochov nebo kupujete maso ze supermarketu? Děkuji.
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. Maso v bio kvalitě nemáme. Kupujeme hovězí 1/4 a V půlky z jatek. Sami si maso bouráme a dále zpracováváme do konzerv.

MAREK MACHATÝ, březen 2023 - Kam zmizelo šonkové koleno☺ Mňam mňam. Myslím šunkové .:)
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Marku žádný strach. Šunkového kolena máme dost. ☺

MILAN, květen 2023 - Zdravím, Váš gulášek je vynikající☺a vlastně všechno. Děkuju Milan
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Děkujeme.☺

OLDŘICH ZELENKA, březen 2023 - Dobrý den. Objednávám:
4x segedínský guláš rodinné balení 850 g
4x Vepřový luncheonmeat 850 g
2x šunka 880 g
2x Boloňské ragú bezlepkové RODINNÉ.
Děkuji.
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Děkuji za objednávku a zbytek pořešíme v emailu. Jitka

NEPUSTIL, září 2023 - Dnes koupeno-Brno, trhy Slovanské náměstí. Paštika Luxus, luncheon meat také. Super, dík☺☺☺
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. To mám radost. Tuto sobotu 23.9. opět do Brna přijedeme.

KELLEROVÁ, srpen 2023 - Hrad Rabštejn, žulová přírodní rezervace pod ním, Panský dvůr v Telči, koupaliště v Dačicích, romantické výlety po okolí (samotné zámky v Telči, v Dačicích) …. a vaše skvělé jídlo, to je důvod, proč se tam vracet! Děkujeme.
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. To jste navštívili samá krásná místa. Konzervy už byla jen třešnička na dortu. Děkujeme

ANONYM, srpen 2023 - Dobrý den. Náhodně jsem kvůli vnučkám objednala pobyt na farmě v Bohuslavicích. Při odjezdu jsem si ve vitríně restaurace všimla vašich výrobků. A je to moc dobře, že všimla!! Prostě jsem místo hloupých talismanů vzala celé naší velice početné rodině od každé konzervy, které tam byly aktuálně k dispozici, jednu.
Úžasné! Maso je SKUTEČNÉ maso! To jsem neměla v ústech od roku 89 :):) Šunka je šunka a vývar je vývar – ne kus kostky s milionem éček. Je to PŘESNĚ to, co potřebují buď dva důchodci napůl (malá konzerva), nebo schovat do zásoby pro nečekanou návštěvu!
Konzerva se nekazí, nezabírá místo v lednici. S vychvalovaným PIKOKem z LIDLu jde za stejnou cenu o mnohem vyšší kvalitu, ale hlavně: je toho v konzervě nesrovnatelně víc a je to velice chutné.
Díky, díky, díky….
Nyní mě zachvátí jediná obava, jestli a JAK může další objednávka doputovat až do Brna. Jste skvělí. Vracíte starším lidem vzpomínku, JAK kdysi chutnalo skutečné jídlo, můžeme vytvořit jakousi zásobu i v paneláku, kde jsou skladovací podmínky fakt problém, ale hlavně: je to natošup připravené, když si vyrazíte s vnoučaty na výlet, vrátíte se a máte kolem stolu 5 hladových vlčat :):)
JITKA HAMERŠMÍDOVÁ - Dobrý den. Normálně mě váš komentář dojal. Díky převelice za parádní popis obsahu našich konzerv. ☺ Do Brna se taky chystám. Asi pár dní na Slovanském náměstí a nebo mám v plánu Mint market v Brně. Bývá na Zelňáku. Jinak není nic jednoduššího, než napsat objednávku, vše nachystám a pošlu balíkem. Přeji krásné dny. Jitka Bez.E

PETRA ŠIKOLOVÁ, červen 2023 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde a kdy budete ještě na nějakých trzích??? Děkuji s pozdravem Šikolová

Sledujte nás na Facebooku, budeme se těšit na Vaše komentáře a dotazy.